«Автоботи, трансформуймося» — подружжя створює роботизовані костюми

Čytaty latynkoju
«Автоботи, трансформуймося» — подружжя створює роботизовані костюми

Подружжя донецьких переселенців створює в Івано-Франківську костюми трансформерів. Одяг у найменших деталях відтворює героїв відомих фільмів та анімацій про прибульців зі світу живих машин.

Які особливості мають костюми «автоботів» та «десептиконів»

На переважній більшості костюмів – понад 40 м дроту. Всередині «одягу» є мікрокомп’ютер, який керує різноманітними ефектами. Людина у такому обладунку стає більшою у розмірах, оскільки у взуття вбудовані півметрові ходулі. Співавтор костюмів Павло Оголь каже: аби навчитися ходити на них, потрібно 2-3 год. А от аби вміти повноцінно пересуватися, треба цілий день.

На моделювання творці одягу витрачають по 3-4 місяці, потім іще півтора йде на виготовлення самого костюму. В якості матеріалу творці розробки беруть гуму, пластик, алюмінієві шарніри. Готовий одяг не з легких – вагою по 15 кг. Половину цієї ваги дає фарба, котра дозволяє виробу виглядати, ніби він виготовлений із металу.

Нагадаємо, що український мультфільм отримавУкраїнський мультфільм отримав визнання у Європі на Cartoon Forum визнання на Cartoon Forum у Європі. Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» був створений для дітей і дорослих, які вірять в чудеса і магію, що можуть статися на вулицях рідного міста і навіть у власному будинку.