fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український мультфільм отримав визнання у Європі на Cartoon Forum

Ukraїnśkyj muľtfiľm otrymav vyznannja u Jevropi na Cartoon Forum
14 вересня в заключний для Сartoon Forum день, в Тулузі з успіхом пройшла презентація українського анімаційного серіалу «Мама поспішає додому». Директор і креативний продюсер продакшену Glowberry, Ольга Черепанова презентувала проект перед ключовими гравцями європейського теле- та і кіноринку
14 veresnja v zaključnyj dlja Sartoon Forum deń, v Tuluzi z uspihom projšla prezentacija ukraїnśkogo animacijnogo serialu «Mama pospišaje dodomu». Dyrektor i kreatyvnyj prodjuser prodakšenu Glowberry, Oľga Čerepanova prezentuvala proekt pered ključovymy gravcjamy jevropejśkogo tele- ta i kinorynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Слід зазначити, що проект привернув увагу з боку професіоналів індустрії ще на етапі відбору на пітчинг. У серпневому номері анімаційного видання Kidscreen вийшов огляд, присвячений  найцікавішим проектам, які пройшли на Сartoon Forum у Тулузі. Редакція журналу створила шорт-лист з 7 найцікавіших, щоб допомогти мовникам, продюсерам, дистрибюторам, інвесторам не загубитися серед десятків нових проектів. В цей шорт-лист потрапив анімаційний серіал Мама поспішає додому. На часі дізнатися більше про нього. Про що йдеться у Мама поспішає додому. Мама поспішає додому — серіал, який є продовженням одноіменної книги. Видання вийшло українською мовою у 2010 році і дуже скоро стало популярним серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android та iOS користується великим успіхом і була завантажена більше 50 тис разів. Анімаційний серіал був створений для дітей і дорослих, які вірять в чудеса і магію, що можуть статися на вулицях рідного міста і навіть у власному будинку. Мама і тато Льоші завжди поспішають додому до свого сина, потрапляючи на шляху в пригоди і дивні ситуації. Але завжди вчасно приходять до сімейної вечері. Їхні історії надихають Льошу і його друзів на їх власні нові ігри і пригоди. Виробництвом серіалу займається студія Animagrad. Серіал Мама поспішає додому виграв 10-й конкурс Державного агентства України з питань кіно в червні 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Слід зазначити, що проект привернув увагу з боку професіоналів індустрії ще на етапі відбору на пітчинг. У серпневому номері анімаційного видання Kidscreen вийшов огляд, присвячений  найцікавішим проектам, які пройшли на Сartoon Forum у Тулузі. Редакція журналу створила шорт-лист з 7 найцікавіших, щоб допомогти мовникам, продюсерам, дистриб’юторам, інвесторам не загубитися серед десятків нових проектів. В цей шорт-лист потрапив анімаційний серіал «Мама поспішає додому». На часі дізнатися більше про нього.

Про що йдеться у «Мама поспішає додому»

«Мама поспішає додому» — серіал, який є продовженням одноіменної книги. Видання вийшло українською мовою у 2010 році і дуже скоро стало популярним серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android та iOS користується великим успіхом і була завантажена більше 50 тис разів.

Анімаційний серіал був створений для дітей і дорослих, які вірять в чудеса і магію, що можуть статися на вулицях рідного міста і навіть у власному будинку. Мама і тато Льоші завжди поспішають додому до свого сина, потрапляючи на шляху в пригоди і дивні ситуації. Але завжди вчасно приходять до сімейної вечері. Їхні історії надихають Льошу і його друзів на їх власні нові ігри і пригоди. Виробництвом серіалу займається студія Animagrad. Серіал «Мама поспішає додому» виграв 10-й конкурс Державного агентства України з питань кіно в червні 2017 року.

Джерело: МедиаБизнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: