Telegram запустив перемикання між акаунтами — поки лише для Android

Čytaty latynkoju
Telegram запустив перемикання між акаунтами — поки лише для Android

Популярний месенджер Telegram на початку 2018 року представив підтримку одночасного використання декількох облікових записів. Нова опція доступна у мобільному додатку для власників смартфонів на основі Android. Після оновлення мобільна версія месенджера для цієї операційної системи підтримує до 3 різних акаунтів із різними телефонними номерами. Перемикатися між ними можна за допомогою швидкого доступу у бічному меню. Незалежно від того, який акаунт зараз є активним, користувач отримує сповіщення із усіх трьох облікових записів одночасно.

Що отримали користувачі Telegram для iPhone

Поки що такої опції немає для користувачів iOS, вочевидь, її варто чекати у наступних релізах. Зате для мобільного застосунку під iPhone додано можливість перемикання між візуальними темами та налаштовувати кольори для обраного візуального оформлення.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року наше видання запустило власний канал у Telegram, долучитися до нього ви можете за посиланням. Раніше ми розповідали вам про те, як месенджери змінюють стильSnapchat за 9 хвилин — що варто знати про найбільший месенджер для підлітків спілкування молоді.