Apple надала річну знижку на заміну батарей у iPhone

Čytaty latynkoju
Apple надала річну знижку на заміну батарей у iPhone

Apple не пояснила, як вдалося прискорити надання знижки постраждалим користувачам. Натомість компанія заявила, що щаслива надати можливість заміни батарей за низькими цінами. Однак компанія попередила про можливу нестачу акумуляторів для певних моделей. Як повідомлялося раніше, знижка буде діяти протягом усього 2018 року.

За що Apple надала знижку користувачам

Зниження ціни на $50 є частиною публічного вибачення компанії за те, що не надала користувачам інформації про сповільнення швидкості процесора на iPhone з виснаженими акумуляторами. Компанія стверджувала, що уповільнює телефони, щоб запобігти несподіваним зупинкам і продовжити довговічність. Однак нестача прозорості призвела до звинувачень, що Apple намагається підштовхнути клієнтів до оновлення смартфонів. З огляду на це, у Франції навіть існує можливість звинувачення корпорації у кримінальному злочині.

Оновлення iOS на початку 2018 року забезпечить прозорість у роботі з акумулятором. Проте цей крок може не задовольнити користувачів, які замислюються про доцільність такого уповільнення. Хоча виснаження батареї, звичайно, не є суто проблемою цієї компанії (це природа літій-іонних технологій), інші постачальники заявили, що вони не сповільнюють свої пристрої програмними засобами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що легендарна ОС від Apple стане доступна безкоштовноЛегендарна ОС від Apple стане доступна безкоштовно у 2018 році у 2018 році.