fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Легендарна ОС від Apple стане доступна безкоштовно у 2018 році

Legendarna OS vid Apple stane dostupna bezkoštovno u 2018 roci
Проект компанії Apple під назвою Lisa повернеться до користувачів у 2018 році — цього разу абсолютно безкоштовно
Proekt kompaniї Apple pid nazvoju Lisa poverneťsja do korystuvačiv u 2018 roci — ćogo razu absoljutno bezkoštovno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект Lisa Apple, можливо, є найбільш завантажуваним розділом в історії компанії, і завдяки Музею компютерної історії ви зможете скористатися першим графічним інтерфейсом XX століття без потреби платити $10 тис (саме стільки коштував цей комп’ютер у 1983 році). Що варто знати про повернення Apple Lisa. Куратор програмного забезпечення в Музеї комп’ютерної історії у США нещодавно оголосив, що вихідні коди операційної системи та додатків Lisa були відновлені. Станом на грудень 2017 року конверсія коду розглядається компанією Apple. Після того, як огляд буде зроблено, музей випустить текст про значення цього проекту та зробить код доступним для всіх у 2018 році. У випадку, який спровокував ворожнечу між Стівом Джобсом і Біллом Ґейтсом, команда Apple відвідала лабораторію Xerox PARC, щоб перевірити свою роботу на графічних інтерфейсах. Як випливає з цієї історії, Xerox по суті зрозумів ключ до створення сучасного ПК, але не міг втілити це з технологічної точки зору. Джобс запропонував Xerox можливість придбати 100 тис акцій у своїй компанії за ціною попередньої IPO в розмірі $10 кожна в обмін на дозвіл інженерам гратися з технологією Xerox протягом трьох днів. Інженери взяли те, що вони дізналися від Xerox, — і створили Lisa. Чим відрізнялася ця операційна система. Apple Lisa була найсучаснішою машиною, і одна з перших запропонувала споживачам графічний інтерфейс, мишу та файлову систему. Проте комп’ютер був надзвичайно дорогим як для широкої аудиторії. Крім того, ця розробка стала приводом для ворожнечі між Джобсом та Ґейтсом. Останній у відповідь наголосив, що першим ідею графічного інтерфейсу та миші вкрав саме Джобс, підгледівши ці напрацювання у Xerox. Офіційне пояснення назви полягало в тому, що воно було абревіатурою Локальна інтегрована архітектура системи. Проте як йдеться у авторизованій біографії Стіва Джобса, насправді систему назвали на честь його найстаршої дочки Ліз Ніколь Бреннан. Раніше ми розповідали вам про те, що Apple розпочала продажі найдорожчого iMac в історії.
Реклама 👇 Замовити

Проект Lisa Apple, можливо, є найбільш завантажуваним розділом в історії компанії, і завдяки Музею комп’ютерної історії ви зможете скористатися першим графічним інтерфейсом XX століття без потреби платити $10 тис (саме стільки коштував цей комп’ютер у 1983 році).

Що варто знати про повернення Apple Lisa

Куратор програмного забезпечення в Музеї комп’ютерної історії у США нещодавно оголосив, що вихідні коди операційної системи та додатків Lisa були відновлені. Станом на грудень 2017 року конверсія коду розглядається компанією Apple. Після того, як огляд буде зроблено, музей випустить текст про значення цього проекту та зробить код доступним для всіх у 2018 році.

У випадку, який спровокував ворожнечу між Стівом Джобсом і Біллом ҐейтсомЛегендарна ОС від Apple стане доступна безкоштовно у 2018 році 17 нових передбачень майбутнього від Білла Ґейтса, команда Apple відвідала лабораторію Xerox PARC, щоб перевірити свою роботу на графічних інтерфейсах. Як випливає з цієї історії, Xerox по суті зрозумів ключ до створення сучасного ПК, але не міг втілити це з технологічної точки зору. Джобс запропонував Xerox можливість придбати 100 тис акцій у своїй компанії за ціною попередньої IPO в розмірі $10 кожна в обмін на дозвіл інженерам «гратися» з технологією Xerox протягом трьох днів. Інженери взяли те, що вони дізналися від Xerox, — і створили Lisa.

Чим відрізнялася ця операційна система

Apple Lisa була найсучаснішою машиною, і одна з перших запропонувала споживачам графічний інтерфейс, мишу та файлову систему. Проте комп’ютер був надзвичайно дорогим як для широкої аудиторії. Крім того, ця розробка стала приводом для ворожнечі між Джобсом та Ґейтсом. Останній у відповідь наголосив, що першим ідею графічного інтерфейсу та миші «вкрав» саме Джобс, підгледівши ці напрацювання у Xerox. Офіційне пояснення назви полягало в тому, що воно було абревіатурою «Локальна інтегрована архітектура системи». Проте як йдеться у авторизованій біографії Стіва Джобса, насправді систему назвали на честь його найстаршої дочки Ліз Ніколь Бреннан.

Раніше ми розповідали вам про те, що Apple розпочала продажі найдорожчого iMacЛегендарна ОС від Apple стане доступна безкоштовно у 2018 році 2Apple розпочала продажі найдорожчого iMac в історії в історії.

Джерело: Gizmodo

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: