Запустилася безкоштовна база цитат із 14 млн наукових робіт

Čytaty latynkoju
Запустилася безкоштовна база цитат із 14 млн наукових робіт

The Initiative of Open Citations (140C) оголосила про запуск списків із посиланнями на наукові статті та каталогів доступу до різного роду дослідницьких матеріалів. Це буде найбільша база цитат на планеті.

Як працюватиме найбільша в світі онлайн-база наукових робіт

Як йдеться на сайті ініціативи, «цитати зв’язують разом наукові знання та культурну спадщину». За словами авторів ініціативи, цитування є ключем до того, як ми знаємо певні факти і дають змогу додавати наукових підтверджень та достовірності до власних досліджень та наукових праць. Саме тому й було запущено каталог цитат, які дозволять збагатити базу наукових досліджень та дадуть доступ молодим дослідникам до поглиблення та верифікації власних наукових досліджень.

Ініціатором цього починання у 2016 році виступила організація Wikimedia Foundation та ще 5 партнерів, включно Public Library of Science та виданням eLife. Результат їхньої спільної праці дасть доступ до 14 млн наукових робіт в усьому світі. Це буде найбільший каталог підтверджених цитат із першоджерелами за весь час існування наукових досліджень.

Раніше ми розповідали вам про досягнення науки та технологійГоловне про технології у 2017 році за 2017 рік.