Реклама

Україна розширить експорт із Саудівською Аравією

Čytaty latynkoju
Україна розширить експорт із Саудівською Аравією

Торгувати зі східними країнами можна не лише паливом чи обладнанням. І хоча країни Близького Сходу вважаються батьківщиною східних ласощів, продукція кондитерської сфери — як виявилося — їх цікавить. За ініціативою Асоціації «УКРКОНДПРОМ» Державна служба із захисту споживчих стандартів провела перемовини з компетентною службою Королівства Саудівська Аравія. Темою став експорт продуктів з України. На часі дізнатися, про що змогли домовитися сторони.

Які результати перемовин

Відтепер погоджено використання форми сертифіката здоров’я. Він потрібен для постачання з України перероблених харчових продуктів. Зазначена форма сертифікації дасть можливість експортувати не тільки кондитерські вироби, але й близько 80 інших видів перероблених харчових продуктів. Обмін товарами та харчовим ипродуктами здійснюватиметься відповідно до класифікації Регламенту Ради країн Перської затоки. Цей документ має назву «Guide for control on imported foods». Для деяких категорій товарів діють додаткові умови до певних видів харчових продуктів. Зокрема, йдеться про вимогу щодо наявності сумісності харових продуктів та напоїв за стандартом халяль, наголошують експерти. Йдеться про відповідність готової продукції правилам та вимогам мусульманства на предмет відсутності заборонених складових у їжі чи напоях.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що основними отримувачами експорту із Донеччини сталиЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини країни Європейського Союзу та Сполучені Штати Америки. Зростанн експорту до цих країн відбулося навіть попри складну ситуацію в самому регіоні, де досі триває збройний конфлікт.