fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини

JeS stav golovnym otrymuvačem tovariv na eksport iz Doneččyny
У 2017 році середній бізнес Донеччини торгував із 102 країнами світу. За 9 місяців експорт товарів за кордон склав $3 млрд 146,9 млн  
U 2017 roci serednij biznes Doneččyny torguvav iz 102 kraїnamy svitu. Za 9 misjaciv eksport tovariv za kordon sklav $3 mlrd 146,9 mln  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток товарообігу між українськими регіонами та європейськими країнами триває. Що найцікавіше — в лідери за показниками промислового експорту виходять навіть ті області, де через військову агресію північносхідного сусіда стан справ із промисловістю та виробництвом погіршився порівняно із довоєнним рівнем. Згідно із даними Донецької торгово-промислової палати, сума реалізації товарів на 24,1% більша за показники у січні-вересні 2016 року. На часі дізнатися більше про ті країни світу, які отримують товари з Донецької області. Куди йшли товари на експорт із Донеччини. Італія, Німеччина, Польща та Сполучені Штати Америки є лідерами із імпортування товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили до Італії. Показник експортування продукції до цієї європейської країни склав 24%. У інші країни Європейського Союзу надано 36% виробленої продукції. Додамо, що у 2017 році Донецька торгово-промислова палата України уклала ще 2 міжнародні договори співпраці. Вони передбачають рзширення економічних звязків із Албанією та Канадою. Відтак для цього українського регіону чинними є понад 50 угод із зарубіжними партнерами. Попри складну ситуацію у регіоні, Донеччина посідає ІІІ місце в Україні за об’ємом експортного потенціалу, наголошують представники влади області. Нагадаємо, ми інформували вас, що вчора було ухвалено експортну стратегію до 2021 року. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема для наступних 4 років.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток товарообігу між українськими регіонами та європейськими країнами триває. Що найцікавіше — в лідери за показниками промислового експорту виходять навіть ті області, де через військову агресію північносхідного «сусіда» стан справ із промисловістю та виробництвом погіршився порівняно із довоєнним рівнем. Згідно із даними Донецької торгово-промислової палати, сума реалізації товарів на 24,1% більша за показники у січні-вересні 2016 року. На часі дізнатися більше про ті країни світу, які отримують товари з Донецької області.

Куди йшли товари на експорт із Донеччини

Італія, Німеччина, Польща та Сполучені Штати Америки є лідерами із імпортування товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили до Італії. Показник експортування продукції до цієї європейської країни склав 24%. У інші країни Європейського Союзу надано 36% виробленої продукції. Додамо, що у 2017 році Донецька торгово-промислова палата України уклала ще 2 міжнародні договори співпраці. Вони передбачають рзширення економічних зв’язків із Албанією та Канадою. Відтак для цього українського регіону чинними є понад 50 угод із зарубіжними партнерами. Попри складну ситуацію у регіоні, Донеччина посідає ІІІ місце в Україні за об’ємом експортного потенціалу, наголошують представники влади області.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, ми інформували вас, що вчора було ухваленоЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини 1Ухвалено Стратегію українського експорту до 2021 року експортну стратегію до 2021 року. Дорожня карта визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України та експорту зокрема для наступних 4 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: