Декларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування

Čytaty latynkoju
Декларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування

Облік та сплата податків в Україні для підприємців постійно зазнає змін. Пояснюють це тим, що податкова систему України зазнає реформування. Крім того, зміни відбудуться і щодо порядку декларування. Низку змін щодо податкового декларування передбачено новим документом від Міністерства фінансів України. У тексті документа йдеться про те, що з 1 січня 2018 року декларація має подаватися за новою формою.

У чому полягають зміни

Змінами Міністерства фінансів передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів. А також сюди включено витрати на придбання нематеріальних активів. Також фізичні особи-підприємці (ФОП), які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення. Вноситься ця інформація у рядку 8 «Категорія платника» до поданої Декларації.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що влітку 2017 року в Україні ввелиВ Україні ввели єдиний рахунок оплати податків для підприємців єдиний рахунок оплати податків для підприємців, котрі є платниками податків в Україні. Платник податків зможе відкрити єдиний рахунок у Казначействі. Такий рахунок можна надалі використовувати для оплати податків і зборів згідно із вимогами чинного податкового законодавства. Підприємці, у яких буде відкрито подібний єдиний рахунок, зможуть оплатити податки на доходи фізичних осіб, на прибуток підприємства, рентну плату, екологічний податок, а також єдиний соціальний внесок.