fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні ввели єдиний рахунок оплати податків для підприємців

V Ukraїni vvely jedynyj rahunok oplaty podatkiv dlja pidpryjemciv
Уряд ухвалив законопроект щодо введення єдиного рахунку оплати податків і зборів. Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України
Urjad uhvalyv zakonoproekt ščodo vvedennja jedynogo rahunku oplaty podatkiv i zboriv. Pro ce povidomyly v pres-službi Ministerstva finansiv Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єдиний рахунок буде введений відповідно до закону Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Як скористатися нововведенням. Платник податків зможе відкрити єдиний рахунок у Казначействі і використовувати його для оплати податків і зборів. Підприємці зможуть оплатити податки на доходи фізичних осіб, на прибуток підприємства, рентну плату, екологічний податок, а також ЄСВ. Податок на додану вартість і акцизний податок з реалізації пального є винятком. Для них функціонують системи електронного адміністрування. Введення єдиного рахунку дозволить спростити процедуру розрахунків платників податків і уникнути непорозумінь зі зміною бюджетних рахунків. Інші онлайн-можливості для підприємців. Нагадаємо, що запустилась нова послуга на iGov, де кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи. Щоб скористатися сервісом, знадобиться Електронний цифровий підпис. Необхідно заповнити форму, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекати, коли на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Також до 28 серпня всі хто отримали платіжки від Державної фіскальної служби мають сплатити податок на житло за минулий рік, інакше вам загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку. Сплатити за житло мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м².
Реклама 👇 Замовити

Єдиний рахунок буде введений відповідно до закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні».

Як скористатися нововведенням

Платник податків зможе відкрити єдиний рахунок у Казначействі і використовувати його для оплати податків і зборів. Підприємці зможуть оплатити податки на доходи фізичних осіб, на прибуток підприємства, рентну плату, екологічний податок, а також ЄСВ. Податок на додану вартість і акцизний податок з реалізації пального є винятком. Для них функціонують системи електронного адміністрування. Введення єдиного рахунку дозволить спростити процедуру розрахунків платників податків і уникнути непорозумінь зі зміною бюджетних рахунків.

Інші онлайн-можливості для підприємців

Нагадаємо, що запустилась нова послуга на iGovВ Україні ввели єдиний рахунок оплати податків для підприємців 1Про податки та доходи українці можуть дізнатися онлайн, де кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи. Щоб скористатися сервісом, знадобиться Електронний цифровий підпис. Необхідно заповнити форму, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекати, коли на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів).

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Також до 28 серпня всі хто отримали платіжки від Державної фіскальної служби мають сплатити податок на житло за минулий рік, інакше вам загрожує штраф у розмірі 10-20% від суми податку. Сплатити за житло мають власники квартир площею понад 60 м² і будинки понад 120 м². Також це поширюється на власників будинків і квартир, сумарна площа яких перевищує 180 м².

Джерело: 057.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Олексій

Тільки не зрозуміло як саме цей рахунок собі відкрити. Нагуглив, що
"Про бажання відкрити рахунок платник податку має повідомити шляхом оформлення відповідного повідомлення про відкриття єдиного рахунку (з обов’язковим накладанням на нього ЕЦП), в якому зазначити:"
А куди таке повідомлення надсилати - в свою місцеву податкову чи ще кудись?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: