1 тис квітів від українки прикрасила один із чільних аеропортів США

Čytaty latynkoju
1 тис квітів від українки прикрасила один із чільних аеропортів США

Новорічні святкування розпочинаються в усьому світі. Підготуватися до новорічних свят мають не лише люди, але й аеропорти. У Сполучених Штатах один із аеропортів прикрасили великими квітковими інсталяціями зі штучних матеріалів. 8 стін із паперових квітів у 4 терміналах виготовила лише 1 людина — художниця з місцевої української громади у США Христина Балушка. Вона самостійно розробила дизайн інсталяцій на замовлення летовища.

Як виглядає інсталяція у одному з провідних аеропортів США

Інсталяції з паперових квіток є не лише прикрасою для залів цього летовища, але й також вітринами для свтякових пропозицій. Для композицій майстриня з української громади виготовила 1 тис квіток та 1:5 тис паперових листків. На це пішов 1 міс роботи без вихідних, зауважують автори відеосюжету про незвичне риштування для американського летовища. На встановлення декорацій потрібно було витратити 3 дні та залучити помічників, каже вона — проте додає, що її така робота не втомлює, а навпаки приносить радість.

Замовники з керівництва аеропорту залишилися настільки задоволеними результатом, що планують виставити цю роботу на конкурс дизайнів інтер’єру, що проводиться щорічно між різними міжнародними летовищами. Також розглядається можливість замовити аналогічні паперові квіти на стеблах для ресторанів у Нью-Йоркському аеропорту, додають автори сюжету:

Раніше ми розповідали вам про успіхи креативних українських проектівУкраїнські проекти I півріччя 2017-го на Kickstarter — успіхи та невдачі на міжнародній платформі Kickstarter. Чимало команд зуміли поставити рекорди зі швидкості та обсягів коштів, залучених за допомогою колективного фінансування.