В Україні ініційовано законопроект для захисту інтелектуальної власності

Čytaty latynkoju
В Україні ініційовано законопроект для захисту інтелектуальної власності

Захист авторського права та інтелектуальної власності — одна з «болючих» тем для українського ринку. Україна вже неодноразово потрапляла раніше до переліку найбільш «піратських» країн Європи. Тому український уряд погодив законопроект, у якому йдеться про потужніший захист інтелектуальної власності в Україні. НА часі дізнатися подробиці про плани українських законотворців щодо захисту інтелектуальної власності.

Що «зробить» законопроект

Законопроект, про який йдеться, розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників. Він відповідає ефективним європейським практикам. кажуть автори. Після ухвалення цього документу можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, наголошують автори нових законодавчих змін. Крім того, це дасть змогу забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій. серед ключових завдань документи група авторів вказує також мету не допустити погіршення статусу України як держави, котра поважає право інтелектуальної власності на продукти творчості, наукових чи технологічних пошуків. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності. В разі його ухвалення можна буде суворіше карати компанії, які порушуватимуть європейські та міжнародні вимоги щодо інтелектуального права власності.

Нагадаємо, що раніше ми інформували вас про те, як штучний інтелект навчилиШтучний інтелект навчили створювати відеоролики з новинами створювати відеоролики із новинами для сайтів. Подібна розробка мінімізує витрати на створення новинного відеоконтенту для онлайн-простору. Розробниками такого інноваційного рішення стали науковці з Ізраїлю.