Таким чином штучний інтелект дозволить мінімізувати витрати на створення новинного відеоконтенту. Ще у 2015-му стартап вийшов на ринок США, де йому вдалося налагодити співпрацю з багатьма великими медіа-бізнесами, у тому числі з Bloomberg.
Як працює штучний інтелект
Розроблена фахівцями Wibbitz технологія перетворює текстові матеріали в відео. Програма сканує текст, відстежуючи імена, дати, місця, а потім створює відеоваріант історії, використовуючи фото- та відеоматеріали з інтернету.
Кому цікавий такий контент
Серед інвесторів — популярні медіа, в тому числі американське інформагентство Associated Press, всесвітній телеканал The Weather Channel і найбільший французький TF1. Найбільшу суму вклав німецький медіа-концерн Bertelsmann, власник найбільшого в світі книжкового видавництва Penguin Random House. Wibbitz, капітал якого збільшився втричі — до $30,8 млн, — має намір збільшити штат, щоб удосконалити технологію і продовжити глобальну експансію в сфері створення відеоконтенту. Головна мета стартапу — зробити комп’ютерні відеоролики такими, що абсолютно не відрізняються від створених людиною.
Погодьтеся, наші інвестори не з чуток знайомі зі створенням відеоконтенту. Продукт Wibbitz – лише допоміжний інструмент для творчих команд, завдяки якому можна не перейматися рутинними роликами, а сконцентруватися на якості роботи.
Нагадаємо, що у світі створеноУ світі створене перше міністерство у справах AI перше міністерство у справах штучного інтелекту. В ОАЕ мають намір використати всі інструменти та методи, пов’язані зі штучним інтелектом, щоб прискорити та забезпечити більшу ефективність урядових послуг на всіх рівнях.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Додати коментар