«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data

Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Fаcebook.

Яка користь «УЗ» від співпраці із Є-Data

Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році. Це перша практика, коли менеджмент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані. «Укрзалізниця» може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні. В майбутньому Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею «Прозорого бюджету» у всіх державних компаніях.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» отримає 22 млрд грн капітальних інвестицій. Із них 7 млрд грн скерують22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» на реконструкцію та модернізацію залізничної інфраструктури.