«Прогулянка з батьком» — український DJ запустив серію аудіоекскурсій Києвом

Čytaty latynkoju
«Прогулянка з батьком» — український DJ запустив серію аудіоекскурсій Києвом

Як виникла ця ідея

Анатолій Тапольский — відомий український dnb-DJ, учасник бойових дій на Сході України, а ще — батько, який придумав формат прогулянок Києвом під аудіоекскурсію спільно зі своєю дочкою Улею. За його словами, під час прогулянок з дочкою він по-іншому почав сприймати Київ та вулиці, парки чи історичні місця. Прогулянка батьків та дітей у поєднанні із можливостями музики та технологій — основне, що надихнуло Тапольського на запуск проекту. На часі дізнатися, як можна долучитися до цього проекту і стати частиною незвичної екскурсії.

Які основні умови проекту

Під час аудіопрогулянки кожен із учасників може дізнатися цікаві факти про старий Київ (район Золотих воріт, Ярославів Вал, Пейзажної Алеї) у поєднанні із особистими історіями ді-джея та його дочки. Спеціально для прогулянок створено тематичний dnb-мікс, а також надано навушники та обладнання для екскурсії. Проект реалізує компанія Pic pic, котра вже рік займається аудіопрогулянками в Україні. Одночасно в такій екскурсії можуть бути учасниками до 15 осіб. Заявки на участь слід залишати заздалегідь.

Вартість квитка — 200 грн. Для учасників АТО прогулянка безкоштовна. Також діють знижки на прогулянку з дітьми. Деталі щодо участі та змовлення квитків можна дізнатися за посиланням.

Раніше ми розповідали вам про те, що у Хмельницькому запустили формат3D-путівник містом презентували у Хмельницькому VR-екскурсії містом. Проект має на меті зробити місто привабливішим для туристів.