США допоможуть Україні з питанням кібербезпеки

Čytaty latynkoju
США допоможуть Україні з питанням кібербезпеки

Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

Про що йдеться у законопроекті щодо кібербезпеки

У заокеанському документі йдеться про встановлення сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах держслужбовців та усіх органів державної влади. Йдеться і про системи програмного захисту, які спрямовані захищати об’єкти критичної інфраструктури. Такі заходи, у тім числі, захистять Україну від підступних технологій північно-східної української «сусідки». Україна, після набуття чинності цього закону, зможе брати участь у програмах обміну інформацією, яка пов’язана із проблематикою кібербезпеки.

Україна відтепер ще активніше докладатиме зусиль у міжнародному контексті, аби протидіяти кіберзагрозам. У документі підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Додамо, що Президент США Дональд Трамп підписавСтало відомо, скільки коштів виділили США на військову допомогу Україні закон про оборонний бюджет Штатів, у документі згадується і Україна. $350 млн військової допомоги надасть Америка Україні. Серед іншого буде і летальне озброєння.