Столичний ВДНГ запустив зону безготівкових розрахунків

Čytaty latynkoju
Столичний ВДНГ запустив зону безготівкових розрахунків

Безготівкоюві розрахунки працюватимуть для всіх розваг, фудкортів, подарункових крамниць та локацій ВДНГ.

Як це працюватиме

Ощадбанк забезпечує торговців «Зимової Країни на ВДНГ» POS-терміналами для здійснення безготівкових розрахунків. Крім цього, банк створив зону самообслуговування, облаштовану інформаційно-платіжними терміналами для поповнення карток. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 16 грудня 2017 року. Робота локації в такому форматі триватиме до 14 січня 2018 року.

Гості, які не мають із собою платіжної картки, зможуть прямо на місці без документів придбати в будь-якому інфоцентрі на території миттєву безконтактну картку Mastercard. Цей банківський продукт створено спільно із Ощадбанком у спеціальному дизайні. Поповнювати її можна у Зоні продажу та поповнення карток та у відділенні Ощадбанку, що розташоване поряд із входом на територію Експоцентру. Для розрахунку карткою достатньо лише піднести її до терміналу на локації й дочекатись звукового сигналу.

Столичний ВДНГ запустив зону безготівкових розрахунків

Миттєві картки також дадуть змогу відвідувачам скористатись спеціальною послугою. Вона називається «Комплексний квиток». З нею гості «Зимової Країни» зможуть підключити денний абонемент для відвідування практично усіх локацій парку розваг зі знижкою понад 40%. Скористатись послугою «Комплексний квиток» можна лише з миттєвими картками від ВДНГ, Mastercard і Ощадбанку, підключивши її в інфоцентрі.

Безконтактні оплати доступні лише для карток Mastercard, у тому числі – для розрахунку картками Mastercard за допомогою мобільних NFC-гаманців (Android PayВ Україні запрацював сервіс Android Pay, Ощад PAY та інших). Проект реалізований в рамках Меморандуму про тристоронню співпрацю, підписаного ВДНГ, Ощадбанком та Mastercard у липні 2017 року.

Раніше ми розповідали вам про те, що ВДНГ плануєУ шахті на ВДНГ облаштують арт-простір облаштувати арт-простір на основі шахти.

Столичний ВДНГ запустив зону безготівкових розрахунків