Карткам Visa додадуть сенсорних елементів

Čytaty latynkoju
Карткам Visa додадуть сенсорних елементів

Компанія Visa оголошує про запуск звукових, анімаційних та тактильних розпізнавальних елементів бренду. Вони мають додати карткам інтерактивності та можливостей для використання новими групами споживачів.

Як це працюватиме

Незабаром про успішне завершення транзакцій будуть повідомляти анімаційною картинкою, звуковим сигналом або короткою вібрацією. Мета впровадження сенсорних елементів брендингу Visa – надати споживачам додатковий рівень впевненості при проведенні операцій.«Звук Visa» вперше можна буде почути з початком глобальної рекламної кампанії, присвяченої відкриттю Зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхенчхані.

Раніше компанія провела опитування серед споживачів у 8 країнах світу, аби дізнатися, яким чином на них впливає використання сенсорних елементів. За результатами досліджень, 81% респондентів відзначили, що їхнє ставлення до торгово-сервісних підприємств, які використовують звукові сигнали або анімацію, більш позитивне. Одночансо сенсорні елементи сприймаються респондентами як ознака швидкості та зручності.

Нагадаємо, навесні 2017 року MasterCard представилаMasterCard представила сенсорні кредитки сенсорні кредитки. У картку вбудований датчик відбитків пальців, щоби запобігти шахрайству в інтернет-магазинах та офлайн-крамницях.