Google почав відповідати відеоісторіями на пошукові запити

Čytaty latynkoju
Google почав відповідати відеоісторіями на пошукові запити

Що та як «розкаже» Google на відео

Запити щодо знаменитостей та змін у їхньому житті чи деталей біографії традиційно є серед найпопулярніших у Google. Компанія-автор найпопулярнішого пошуковика на планеті апустила у США та Індії можливість переглядати відповіді на такі питання з перших уст. Результати пошукового запиту містять відеоролик, у якому «зірка» кіно, музики чи модельного бізнесу відповідає на поширені запитання фанатів, які вони ставлять пошуковій системі. Новий інструмент працює для мобільних користувачів.

Кого із знаменитостей вже можна побачити і почути

Серед знаменитостей, які вже долучилися до оригінального проекту пошукової системи — зірка болівудського кіно Прянка Чопра, а також Уілл Феррелл, Джіна Родрігез, Нік Джонас, Джеймс Франко та низка інших знаменитостей.

Раніше ми розповіли вам про плани Amazon загострити конкуренціюAmazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу у голосових сервісах із Google та Microsoft. Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня.