fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Amazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу

Amazon zapuskaje versiju golosovogo pomičnyka Alexa dlja biznesu
Корпорація Джеффа Безоса вирішила самостійно розвивати голосові сервіси для бізнесу. Раніше повідомляли про можливий альянс між Microsoft та Amazon, однак тепер голосовий помічник Alexa для офісних працівників буде автономним рішенням, незалежним від інших технологічних компаній
Korporacija Džeffa Bezosa vyrišyla samostijno rozvyvaty golosovi servisy dlja biznesu. Raniše povidomljaly pro možlyvyj aľjans miž Microsoft ta Amazon, odnak teper golosovyj pomičnyk Alexa dlja ofisnyh pracivnykiv bude avtonomnym rišennjam, nezaležnym vid inšyh tehnologičnyh kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як реагують конкуренти. Власні голосові сервіси запускають корпорації, що конкурують із Amazon. Тому вони почали застосовувати симетричні обмеження доступу для своїх користувачів. Так, Google відключить доступ до YouTube для користувачів Amazon Fire TV,а власники Amazon Echo Show вже зіткнулися із блокуванням. Microsoft та її голосові сервіси Cortana теж можуть піти аналогічним шляхом з огляду на те, що Amazon просуває у першу чергу власні напрацювання в сфері голосового пошуку та асистування на основі Alexa. У чому полягатиме новинка від Amazon. Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня. Нещодавно Amazon надав стороннім розробникам можливість прокачувати Alexa за рахунок створення так званих навичок (правил, інтеграцій та наборів команд і зв’язок із іншими сервісами). Серед сервісів, які готують до анонсу в Amazon — робота з календарями у Microsoft Exchange. Раніше цього року корпорація Безоса запустила голосового помічника для модників та модниць. За своєю суттю новий ґаджет від Amazon являє собою вертикальну камеру із вбудованими мікрофоном та динаміками, а також підключеними до неї технологіями штучного інтелекту. Новинка під назвою Amazon Echo look робить панорамні знімки чи короткі відеозаписи з кутом огляду у 360 градусів, розмиваючи фон і залишаючи лише зображення господаря у обраних речах.
Реклама 👇 Замовити

Як реагують конкуренти

Власні голосові сервіси запускають корпорації, що конкурують із Amazon. Тому вони почали застосовувати симетричні обмеження доступу для своїх користувачів. Так, Google відключить доступ до YouTube для користувачів Amazon Fire TV,а власники Amazon Echo Show вже зіткнулися із блокуванням. Microsoft та її голосові сервіси Cortana теж можуть піти аналогічним шляхом з огляду на те, що Amazon просуває у першу чергу власні напрацювання в сфері голосового пошуку та асистування на основі Alexa.

У чому полягатиме новинка від Amazon

Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня.

Нещодавно Amazon надав стороннім розробникам можливість «прокачувати» Alexa за рахунок створення так званих «навичок» (правил, інтеграцій та наборів команд і зв’язок із іншими сервісами). Серед сервісів, які готують до анонсу в Amazon — робота з календарями у Microsoft Exchange.

Раніше цього року корпорація Безоса запустила голосового помічникаAmazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу 1Amazon представила помічника для модників і модниць для модників та модниць. За своєю суттю новий ґаджет від Amazon являє собою вертикальну камеру із вбудованими мікрофоном та динаміками, а також підключеними до неї технологіями штучного інтелекту. Новинка під назвою Amazon Echo look робить панорамні знімки чи короткі відеозаписи з кутом огляду у 360 градусів, розмиваючи фон і залишаючи лише зображення господаря у обраних речах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: