В YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік

Čytaty latynkoju
В YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік

Що варто знати про рейтинг відео

YouTube Rewind 2017 ‒ найпопулярніші відео року на YouTube в світі та Україні. Від міжнародних феноменальних відкриттів і освітніх відеороликів до захопливих моментів від традиційних медіа і популярних персон — все потрапляє до цього списку. Найпопулярніші кліпи 2017 року відібрані на основі кількості і часу переглядів, числа пересилань, коментарів, «лайків».

Хто став цьогорічним переможцем

Абсолютним рекордсменом за кількістю переглядів у 2017 році стало азійське шоу талантів The Mask Singer («Співак в масці»). Це шоу вийшло в 2016 році в Кореї, його вже адаптували в Таїланді, В’єтнамі, Китаї, і сьогодні відео виступів учасників шоу сукупно зібрали понад 3 млрд переглядів. Виступ співака в костюмі устриці та чорній сітчастій масці — це і є найпопулярніше відео YouTube на планеті за 2017 рік:

А найпопулярнішим музичним кліпом стала композиція, котра все літо не полишала у спокої ефіри українських FM-станцій. Йдеться про відеоряд до треку Luis Fonsi «Despacito», записаний спільно із реггетон-виконавцем Daddy Yankee:

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, скільки світові музиканти заробляють на кліпахYouTub-ономіка — скільки грошей заробили найпопулярніші кліпи сучасності у YouTube. Блогери зуміли підрахувати вартість перегляду на 1 користувача та екстраполювали це значення на сукупну кількість переглядів кліпу на YouTube.