У Google «оцифрували» Дніпровщину

Čytaty latynkoju
У Google «оцифрували» Дніпровщину

Проект цифрової карти компанія «Google Україна» реалізувала спільно із Дніпропетровською ОДА та мерією міста. Результат було представлено як кампанію «Цифрове перетворення Дніпропетровської області».

Що відомо про проект

На новоствореному зручному сайті відвідувачі можуть знайти інформацію про найцікавіші туристичні місця. На онлайн-платформі передбачені і 3D-тури регіоном: сидячи біля монітора, можна гуляти набережною Дніпра, переглядати експозиції Дніпровського Національного історичного музею та інші локації.

Якщо користувач обирає на сайті об’єкт, який планує відвідати, то можна побачити, які цікавинки та туристичні смаколики є поруч, а ще — прокласти маршрут по області. Представники Google Ukraine наголошують, що працюють і над оцифровуванням інших регіонів країни. За витратами часу такі проекти тривають по декілька місяців. Цей же проект реалізували у співпраці із Дніпропетровською облдержадміністрацією та мерією Дніпра.

Додамо, що із Google почалаКМДА співпрацюватиме з Google співпрацю Київська міська державна адміністрація. Їхня співпраця стосується графіку роботи комунальних установ.