Для чого потрібна співпраця
За словами очільника Києва Віталія Кличка, столична влада налаштована на співпрацю з корпорацією Google, Мета співпраці — дати киянам доступ до необхідної інформації щодо послуг і діяльності всіх муніципальних установ. Це стосуватиметься комунальних підприємств та інформування про всі міські заходи за допомогою загальнодоступних безкоштовних сервісів Google.
Мер розповів, що у спільних планах – нанести на онлайн-мапу 3,5 тис столичних об’єктів. На ній буде надано вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників та медіаматеріали цих закладів та установ.
Які ще зміни пропонує столична влада спільно з Google
Окрім того, зауважив Віталій Кличко, столична влада має намір у співпраці з компанією розробити систему, що дозволить кожному киянину чи гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів. Навігація від компанії дасть змогу автоматично будувати найкоротші маршрути до найближчого місця проведення заходів. При цьому будуть враховані затори на дорогах, ремонти чи комунальні аварії. В планах — створення системи, яка зможе підлаштуватися під запити конкретного користувача і добиратиме локації та типи подій в залежності від уподобань конкретного мешканця Києва. Ві розміщені об’єкти і заходи легко можна буде знайти за допомогою голосового пошуку на смартфоні.
Раніше ми розповідали вам про інші проектиВ Google Maps з’явилася можливість побачити планети Сонячної системи Google.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Додати коментар