Від 1 грудня пільги в метро Києва — виключно з «Карткою киянина»

Čytaty latynkoju
Від 1 грудня пільги в метро Києва — виключно з «Карткою киянина»

Що зміниться в роботі метро

З 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій в українській столиці отримують безкоштовний проїзд у метро виключно на підставі надання «Картки киянина». Постанову про це було прийнято ще у 2016 році. Ці зміни регулюються рішенням Київради № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки».

На які категорії поширюються пільги

Нове рішення стосується лише 9 категорій пільговиків. Зокрема, це — пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи). За відсутності «Картки киянина» проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання. Детальний перелік можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про презентаціюПрезентовано мобільний додаток «Картка киянина» мобільного додатку «Картка киянина».