КМДА застосує евакуатори проти неправильного паркування

Čytaty latynkoju
КМДА застосує евакуатори проти неправильного паркування

За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Симонова, неправильно припарковані автівки, які заважатимуть руху громадського транспорту або пішоходів у столиці, будуть забирати евакуатори.

З яких причин евакуатори зможуть забрати авто

Незаконно припарковані автомобілі будуть евакуювати в випадках, коли їх будуть залишати на смузі руху громадського пасажирського транспорту. Також евакуатори боротимуться із тими, хто залишає автівки на пішохідних переходах, посеред дороги тощо.

Як повідомляє управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА, нещодавно прийнятий депутатами Київради перелік вулиць, де парковка призводить до зменшення пропускної здатності і суттєво перешкоджає дорожньому руху, дає правоохоронцям підстави забирати з доріг незаконно припарковані автомобілі.

Допоки таких важелів у влади немає, затверджений перелік дає право поліції евакуювати автомобілі в разі нагальної потреби. При цьому Сергій Симонов зазначив, що легітимні паркувальні майданчики, зокрема, на певному переліку вулиць, будуть працювати в звичному режимі.

Ми підготували законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо паркування, де ініціюємо надання повноважень місцевим органам влади використовувати фото- і відеофіксацію порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Тоді у нас з'являться важелі впливу на порушників.

Сергій Симонов, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київ домовився про будівництвоКиїв домовився про будівництво метро на Троєщину метро на Троєщину.