МОН отримало обладнання на 2,1 млн грн

Čytaty latynkoju
МОН отримало обладнання на 2,1 млн грн

Що це за проект і яке обладнання було передане МОН

Агентство США з міжнародного розвитку USAID в межах проекту міжнародної технічної допомоги Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA) передало українському освітньому відомству сучасне технологічне обладнання для побудови інфраструктури. Йдеться про сервер кластеру віртуалізації, сервер управління та резервного зберігання, мережеве обладнання. Також було передано систему зберігання даних. Сукупна вартість обладнання для МОН становить майже 2,1 млн грн.

Згідно з умовами проекту, це устаткування має використовуватися для вдосконалення IT-інфраструктури міністерства. Зокрема, на ньому буде розміщено електронну систему документообігу. Також буде посилено захист даних та створюватиметься центр обробки електронних даних. Подібна модернізація вже запланована у МОН.

Як реалізовуватиметься проект

Альянсом UТЕMA вже проведено конкурс на розробку, постачання і встановлення програмно-апаратного комплексу «Система електронного документообігу Міністерства освіти і науки України». У ньому перемогла компанія ТОВ «Смарт Бізнес». Наразі виконуються роботи з розгортання та налаштування серверів та мережевої інфраструктури. Наступним етапом стане встановлення та налаштування програмного забезпечення.

Раніше ми розповідали вам про те, як Міністерство освіти і науки України отрималоМіносвіти України отримало нову айдентику та дизайн новий дизайн та айдентику.