fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міносвіти України отримало нову айдентику та дизайн

Minosvity Ukraїny otrymalo novu ajdentyku ta dyzajn
Для Міністерства освіти і науки України розроблено новий дизайн-код, який охоплює логотипи, шрифти, правила розміщення візуальної інформації. Розробку презентувала школа дизайну та програмування Projector та громадська організація Change Communication
Dlja Ministerstva osvity i nauky Ukraїny rozrobleno novyj dyzajn-kod, jakyj ohopljuje logotypy, šryfty, pravyla rozmiščennja vizuaľnoї informaciї. Rozrobku prezentuvala škola dyzajnu ta programuvannja Projector ta gromadśka organizacija Change Communication
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому відмінності від старої стилістики. Новий стиль має легко адаптуватись до будь-яких контекстів, наголошують у Міносвіти. За його допомогою мають бути оформлені соціальні мережі, сайт, офіційні документи та рекламні кампанії. Серед цільових груп є як дорослі люди (освітяни, вчені, батьки), так і молодь (школярі, студенти, молоді фахівці). Фірмовий шрифт та шрифтову частину логотипу розробив український дизайнер Кирило Ткачов. Дизайн передбачає нові стандарти комунікації як всередині міністерства, так i з партнерами та стейкхолдерами, а також розробку сувенірної та презентаційної продукції відомства. Як характеризують проект для Міносвіти його автори. За словами дизайнера Кирила Ткачова, дизайн для Міносвіти він розглядав як спосіб спілкування, візуалізації цілей та завдань, створення привабливого зовнішнього вигляду. Він наголошує на тому, що використання скрізь і для всіх структур уніфікованого державного герба призводить до виникнення безликості цих структур. А в той же час кожне міністерство та відомство має свій ряд завдань та посилів, власну структуру та історію. Тому кожна структура потребує індивідуального образу. Окрім Ткачова, над проектом також працювали Олександр Трегуб та Дмитро Буланов. Логотип та шрифтові набори різними мовами були намальовані окремо саме для цієї нової айдентики міністерства. Нагадаємо, днями ми показали вам проект молодого харківського дизайнера, який запропонував логотипи міністерств та відомств в Україні.
Реклама 👇 Замовити

В чому відмінності від старої стилістики

Новий стиль має легко адаптуватись до будь-яких контекстів, наголошують у Міносвіти. За його допомогою мають бути оформлені соціальні мережі, сайт, офіційні документи та рекламні кампанії. Серед цільових груп є як дорослі люди (освітяни, вчені, батьки), так і молодь (школярі, студенти, молоді фахівці).

Фірмовий шрифт та шрифтову частину логотипу розробив український дизайнер Кирило Ткачов. Дизайн передбачає нові стандарти комунікації як всередині міністерства, так i з партнерами та стейкхолдерами, а також розробку сувенірної та презентаційної продукції відомства.

Як характеризують проект для Міносвіти його автори

За словами дизайнера Кирила Ткачова, дизайн для Міносвіти він розглядав як спосіб спілкування, візуалізації цілей та завдань, створення привабливого зовнішнього вигляду. Він наголошує на тому, що використання скрізь і для всіх структур уніфікованого державного герба призводить до виникнення безликості цих структур. А в той же час кожне міністерство та відомство має свій ряд завдань та посилів, власну структуру та історію. Тому кожна структура потребує індивідуального образу.

Міносвіти України отримало нову айдентикуМіносвіти України отримало нову айдентикуМіносвіти України отримало нову айдентику

Окрім Ткачова, над проектом також працювали Олександр Трегуб та Дмитро Буланов. Логотип та шрифтові набори різними мовами були намальовані окремо саме для цієї нової айдентики міністерства. Нагадаємо, днями ми показали вам проект молодого харківського дизайнераМіносвіти України отримало нову айдентику та дизайн 1Як 20-річний дизайнер вразив соцмережі айдентикою для міністерств, який запропонував логотипи міністерств та відомств в Україні.

Джерело: «Читомо»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: