В Україні презентували сервіс статистики платного телебачення

Čytaty latynkoju
В Україні презентували сервіс статистики платного телебачення

Що варто знати про сервіс

Його презентував наприкінці листопада колишній очільник компанії «ВОЛЯ», а нині — засновник консалтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко. Сервіс називається Pay TV Data Ukraine. Він має формат електронного довідника провайдерів, котрі надають послуги платного онлайн-телебачення на основі різних телевізійних платформ та наборів із телеканалів.

Станом на 30 листопада до бази сервісу включено 555 провайдерів платного телебачення. Загальна база охоплює 259 населених пунктів із чисельністю жителів понад 20 тис (за виключенням тимчасово анексованих чи окупованих територій). До складу бази входить понад 7 млн абонентів та 516 телеканалів.

Сервіс призначено для зручного пошуку та порівняння абонентської бази та потенційної глядацької аудиторії різних мовників та платних пакетів телебачення для конкретних населених пунктів чи окремих регіонів України.

Хто очолює список платних телепровайдерів

На чолі провайдерів у рейтингу PayTV за підсумками III кварталу 2017 року стоять компанії «ВОЛЯ» (1,145 млн абонентів), «Тріолан» (410,546 тис осіб) та «Ланет» (365,112 тис глядачів). Замикає список ТОП-10 «Еверест» із 53,02 тис користувачів.

Раніше ми розповідали вам про те, що платформа відеоконтенту MEGOGO розвиватимеMEGOGO розвиватиме виробництво власного відеоконтенту власне виробництво фільмів та серіалів. Найближчим часом компанія перейде до зйомок реаліті-шоу. У планах — спортивне і кібер-спортивне шоу. Також власники компанії бачать інтерес в розвитку відеоблогів. У цьому ключі будуть контактувати з відомими блогерами і впізнаваними особами. Наразі почали записувати edutaiment-контент (наприклад, освітні лекції). Поки доступ буде безкоштовним, але незабаром топові позиції переведуть на платну основу.