Україна і КНР співпрацюватимуть в дослідженні космосу

Čytaty latynkoju
Україна і КНР співпрацюватимуть в дослідженні космосу

Оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва на 2016-2020 роки затверджена в ході засідання робочої групи в Пекіні. Внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і є конфіденційними. На часі дізнатися більше про те, як освоєння космосу відбуватиметься у співпраці двох держав.

Що ж відомо про співпрацю

Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів. Згідно із домовленостями, більшість з них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії по дослідженню планет Сонячної системи. Також передбачається співробітництво в сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі з використанням новітніх технологій.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що у NASA хочуть використовуватиУ NASA хочуть використовувати VR-окуляри для наукових досліджень VR-окуляри для наукових досліджень. За словами інженера Томаса Грабба, зобразити, зокрема, планується сонячні викиди, магнітне поле навколо Землі, дослідження космосу. Усі ці освітні та дослідницькі проекти з використанням технологій VR роблять для того, щоби співробітники різних лабораторій космічного агенстваЯк NASA дає послухати космос у Сполучених Штатах змогли на власні очі поспостерігати за тим чи іншим явищем, залишаючись в цілковитій безпеці. В кінцевому підсумку, застосування віртуальної реальності саме в рамках дослідницької діяльності має стати повсякденною річчю, кажуть представники агенції.

Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу.