У столиці відкриється перший в Україні магазин ZARA Home

Čytaty latynkoju
У столиці відкриється перший в Україні магазин ZARA Home

Цей бренд товарів для дому групи компаній Inditex був створений в 2003 році. У магазинах мережі можна придбати білизну, одяг для сну, товари для ванної кімнати та кухні, а також декоративні аксесуари для будинку. Зараз мережа магазинів бренду представлена ​​в 60 країнах світу і нараховує понад 500 торгових точок.

ZARA Home в Україні — коли чекати?

Перший магазин мережі в Україні відкриється в київському торгово-розважальному центрі Gulliver навесні 2018 року. Як зазначає прес-служба ТРЦ, торгівельна точка розміститься на другому поверсі і займе площу близько 550 м².

В асортименті магазину будуть представлені різноманітні текстильні вироби, постільні речі та постільна білизна, м’який і комфортний одяг для дому та сну, посуд і столові прилади, а також декоративні аксесуари та інші дрібниці. За словами генеральної директорки ТРЦ Gulliver Ірини Круппи, відкриття першого магазину ZARA Home — важлива подія для України.

Історія бренду в Україні

Відзначимо, що перший магазин мережі в Україні міг з’явитися ще кілька років тому. Раніше Inditex вже підписував попередній договір на відкриття магазину ZARA Home в столичному ТРЦ Respublika. Однак заморозка будівництва торгового центру змусила компанію коригувати плани і шукати інші локації для відкриття першого магазину бренду.

До слова, ZARA Home стане вже восьмим брендом групи Inditex, представленому на українському ринку. Компанія працює в країні з 2008 року, розвиваючи мережі магазинів ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius і Oysho. У листопаді 2016 року Inditex відкрив перший в Україні магазин бренду Uterque, який також розташувався в ТРЦ Gulliver. Уже в цьому році компанія прийняла рішення почати продажі лінії чоловічого одягу бренду Stradivarius на українському ринку.

Раніше марка ZARA в Україні була представлена тільки магазинами модного жіночого, чоловічого та дитячого одягу і аксесуарів. У магазині ZARA Home відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми тенденціями в області декору для дому та підібрати всe необхідне для створення затишного, красивого і неповторного інтер’єру. ZARA Home — можливість створити в Україні культуру споживання товарів для дому та декору, бренд, який, безумовно, стане законодавцем в своєму сегменті, як і бренд ZARA в області одягу, взуття та аксесуарів.

Ірина Круппа, генеральна директорка ТРЦ Gulliver

За кількістю магазинів і сумарною торгової площі група Inditex — один з найбільших міжнародних fashion-рітейлерів в Україні. В цілому зараз в країні працюють 58 торгових точок групи загальною площею понад 38 тис м².