Нацполіція України співпрацюватиме із Microsoft

Čytaty latynkoju
Нацполіція України співпрацюватиме із Microsoft

Заступник Голови та представник компанії-виробника програмного забезпечення також обговорили процедуру створення та модернізації інформаційної інфраструктури. Ці питання стосуватимуться також забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів у Національній поліції. Усі ці параметри є критично важливими для кібербезпеки силових структур.

Якою буде співпраця у галузі кібербезпеки

Учасники зустрічі обговорили перспективу розвитку взаємовідносин між Нацполіцією і компанією-виробником програмного забезпечення. Зокрема, йдеться про формування за допомогою Microsoft Ukraine» своєрідного «ядра» з числа працівників Національної поліції. Ці працівники відповідатимуть за забезпечення інформаційної та кібербезпеки відомства із використанням технологій від корпорації.

Нагадаємо, що Польща витратитьПольща витратить €465 млн на кібервійсько €465 млн на кібервійсько. Воно буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра та Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб. Кінцева мета — підвищити інформаційну безпеку та захист Польщі.

Таке співробітництво допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави. Застосування інновацій у сфері державного управління оптимізує наявний ресурс з метою зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції.

Костянтин Бушуєв, заступника Голови Національної поліції України