fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Польща витратить €465 млн на кібервійсько

Poľšča vytratyť €465 mln na kibervijśko
На створення кібервійська у Польщі передбачено виділення 2 млрд злотих (близько €465 млн). Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич
Na stvorennja kibervijśka u Poľšči peredbačeno vydilennja 2 mlrd zlotyh (blyźko €465 mln). Pro ce zajavyv ministr oborony Poľšči Antoni Macerevyč
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб. Як функціонуватиме польське кібервійсько. Антоні Мацеревич повідомив, що у сучасному світі кіберпростір є місцем, де воєнні дії точаться не меншою мірою, ніж на суші, в морі, повітрі чи космічному просторі. Він нагадав, що державні установи Польщі і країн-союзників по НАТО регулярно стають об’єктами кібератак і атак інтернет-троллів. До речі, в Україні незабаром з’явиться центр передових технологій в оборонній промисловості. Відомо, що ініціатива пов’язана з євроатлантичним курсом України. Об’єднавши передову наукову думку, інвестиції, механізми обміну та захист технологій, наша країна стане ближче до спільноти НАТО. Ентоні Тетер зазначив, що для запуску проекту мають бути визначені його виконавці, а також закладені кошти на реалізацію. Ми усвідомлюємо, якою значною є відповідальність Польщі з огляду на ключову роль на східному фланзі НАТО. Тому рішення, яке ми хочемо реалізувати у найближчі роки, це створення кібернетичних військ чисельністю щонайменше 1 тис військовослужбовців, здатних до боротьби у кіберпросторі.. Антоні Мацеревич. міністр оборони Польщі.
Реклама 👇 Замовити

Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб.

Як функціонуватиме польське кібервійсько

Антоні Мацеревич повідомив, що у сучасному світі кіберпростір є місцем, де воєнні дії точаться не меншою мірою, ніж на суші, в морі, повітрі чи космічному просторі. Він нагадав, що державні установи Польщі і країн-союзників по НАТО регулярно стають об’єктами кібератак і атак інтернет-троллів. До речі, в Україні незабаром з’явитьсяПольща витратить €465 млн на кібервійсько 1Центр технологій для «оборонки» запускають в Україні центр передових технологій в оборонній промисловості. Відомо, що ініціатива пов’язана з євроатлантичним курсом України. Об’єднавши передову наукову думку, інвестиції, механізми обміну та захист технологій, наша країна стане ближче до спільноти НАТО. Ентоні Тетер зазначив, що для запуску проекту мають бути визначені його виконавці, а також закладені кошти на реалізацію.

Ми усвідомлюємо, якою значною є відповідальність Польщі з огляду на ключову роль на східному фланзі НАТО. Тому рішення, яке ми хочемо реалізувати у найближчі роки, це створення кібернетичних військ чисельністю щонайменше 1 тис військовослужбовців, здатних до боротьби у кіберпросторі.

Антоні Мацеревич, міністр оборони Польщі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: