Стали відомі переможці всеукраїнського хакатону туристичних проектів

Čytaty latynkoju
Стали відомі переможці всеукраїнського хакатону туристичних проектів

Крім трьох перших місць, журі конкурсу ідей та проектів у галузі цифрового туризму визначило переможця у спеціальній номінації за  кращий соціальний проект.

Детальніше про проект велосипедної соцмережі

Захід тривав упродовж місяця. Протягом нього учасники удосконалювали свої проекти, консультувались з менторами та відвідували тренінги. Усі вони розвивали різноманітні ідеї, починаючи від планування подорожей та оренди туристичного спорядження, завершуючи соціальними мережами й туристичними чат-ботами.

Згідно з рішенням журі, перше місце одноголосно отримав проект «Велоген», який представляв Юрій Патинко. Це — вже готова до використання соціальна мережа з багатьма сервісами для велосипедистів: GPS-трекери, маршрути, путівники містами. Команда отримала грошовий приз у розмірі $5 тис за найкраще використання сервісів IBM Watson. А також призи від партнерів хакатону — 20 тис грн депозиту на хмарні послуги S-Cloud, ліцензію на рік користування Visual Studio, картку Kyiv PASS, партнерську підтримку Асоціації індустрії гостинності та E-Ukraine. Також команді дістанеться можливість запустити власний спецпроект на туристичному порталі Zruchno. Travel.

Друге місце отримала команда Unravel за проект міських квест-екскурсій з елементами доповненої реальності. Третє місце посіла команда DigitalTouch, яка представила прототип голосового чат-боту для допомоги в пошуку турів. Окремий приз у соціальній спецномінації отримала Марія Дорош за проект “Як всі” щодо туристичних сервісів для людей з обмеженими можливостями. Нагадаємо, що ПриватБанк презентувавПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів міжнародний мобільний додаток для туристів.