fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів

PryvatBank prezentuvav mižnarodnyj mobiľnyj dodatok dlja turystiv
У Києві на міжнародній туристичній виставці UITM-2017 ПриватБанк у партнерстві з Мінекономрозвитку, Національною Туристичною Організацією та компанією Visa презентував національну програму лояльності «Турист України»
U Kyjevi na mižnarodnij turystyčnij vystavci UITM-2017 PryvatBank u partnerstvi z Minekonomrozvytku, Nacionaľnoju Turystyčnoju Organizacijeju ta kompanijeju Visa prezentuvav nacionaľnu programu lojaľnosti «Turyst Ukraїny»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Додаток Турист України створений для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму України, для поліпшення інфраструктури в регіонах, у тому числі платіжної. Також він зручний для налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками. Тут є можливість онлайн-замовлення й оплати послуг картками будь-яких українських банків. Детальніше про додаток. Проект було презентовано для внутрішнього ринку України в липні 2017 року. Уже в серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями. Технічно проект спрямовано на поліпшення умов та якості поїздок по країні (як туристичних, так і ділових), він відкриває доступ до об’єктів української туристичної інфраструктури та створює систему знижок для постійних користувачів. Нагадаємо, що з травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.Travel, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. Сайт розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни.
Реклама 👇 Замовити

Додаток «Турист України» створений для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму України, для поліпшення інфраструктури в регіонах, у тому числі платіжної. Також він зручний для налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками. Тут є можливість онлайн-замовлення й оплати послуг картками будь-яких українських банків.

Детальніше про додаток

Проект було презентовано для внутрішнього ринку України в липні 2017 року. Уже в серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями. Технічно проект спрямовано на поліпшення умов та якості поїздок по країні (як туристичних, так і ділових), він відкриває доступ до об’єктів української туристичної інфраструктури та створює систему знижок для постійних користувачів.

Нагадаємо, що з травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.TravelПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів 1В Україні розпочав роботу національний туристичний портал, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. Сайт розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: