Ілон Маск збудував найбільшу у світі акумуляторну підстанцію

Čytaty latynkoju
Ілон Маск збудував найбільшу у світі акумуляторну підстанцію

Що варто знати про цей проект

Проект виник як результат того, що Маск заклався із представником локальної австралійської влади, що Tesla збудує енергосховище менше ніж за 100 днів. В інакшому випадкові усі роботи та запуск накопичувальної електростанції мали бути проведені безкоштовно. Загальна потужність складає 100 МВт. Робота станції розпочнеться в грудні 2017 року. Спорудження майданчика та розташування батарей вже завершені.

Як це працює

Підстанція складається з комплексу акумуляторів Tesla Powerpacks, які підключено до вітроелектростанції Neoen Hornsdale. Комплекс розпочне роботу 1 грудня. Потреба в запуску цього проекту зумовлена тим, що Південна Австралія зазнала масштабних відключень у вересні 2016 року. Це стало причиною масштабних дискусій щодо енергонезалежності країни та безпеки її в разі надзвичайних ситуацій. В якості страхувальних потужностей було запропоновано використовувати альтернативні джерела енергії на кшталт сонця та вітру. До обговорення закономірним чином підключився CEO Tesla.

Ілон Маск запропонував свою допомогу австралійському урядові просто за допомогою Twitter. За попередніми оцінками, вартість проекту при цьому складає щонайменше $50 млн. В разі, якби компанія Маска не вклалася у 100-денний термін, всі роботи були би надані безкоштовно. Саме такою була головна умова цього контракту.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що Ілон Маск презентував нові електромобіліЩо варто знати про нові автомобілі від Маска — спорткар та вантажівку Tesla для любителів спортивних авто та для вантажних перевезень.