Українка створила дизайн колекційної монети канадських доларів

Čytaty latynkoju
Українка створила дизайн колекційної монети канадських доларів

Художниця на своїй сторінці в Facebook підтвердила, що створила дизайн ексклюзивної монети. Дизайнерський канадський долар виготовлено із муранського скла.

Як виглядає дизайн монети

На монеті є надпис Canada 2018 і різдвяний малюнок. Тираж відкарбованих канадських монет є обмеженим. Придбати їх можна на сайті монетного двору Канади. Художниця заявляє, що створила дизайн у свій вільний час, коли не була зайнята домашньою рутиною та дітьми.

Особливості цього виробу полягають у тому, що муранський скляний олень відрізняється різнобарв’ям кольорів, кількістю деталей з темних коліс і рогів, чорних краплинних перлів, що прикрашають дзвіночки. Срібний канадський долар є ексклюзивним. Загалом було випущено лише 5 тис екземплярів подібних монет для колекціонерів та поціновувачів ексклюзивних речей. Канадський монетний двір засвідчив, що всі монети унікальними та колекційними.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам історію української гривніНароджена за океаном — 10 фактів про українську гривню та розробку дизайнерських рішень для купюр української національної валюти.