На Рівненщині €25 млн вкладено у запуск нового заводу

Čytaty latynkoju
На Рівненщині €25 млн вкладено у запуск нового заводу

Що це за проект

Вартість нового заводу складає €25 млн. Запуск нового підприємства дасть роботу 107 працівникам. Крім суто робочих професій, тут також потрібні будуть фахівці із інженерною освітою, працівники автоматизованих ліній та механіки й водії. Перелік вакансій постійно поповнюється. Новий завод ТОВ «Українські лісопильні» побудовано у Костопільському районі Рівненської області. Це — перша подібна інвестиція для цього регіону за тривалий час.

Наразі на підприємстві проводяться роботи із налагодження високотехнологічного обладнання. Повноцінний запуск очікують незабаром. Поки що триває також і набір кадрів для нового підприємства.

Яким буде результат роботи заводу

В планах інвесторів та керівників — переробка щорічно 600 тис м³ деревини. При цьому  обсяг виробництва пиломатеріалів (готової продукції) сягатиме 300 тис м³. Такі амбітні плани спираються на чималу сировинну базу. Продукція заводу постачатиметься для будівельних, столярних, меблевих та інших підприємств. Серед потенційних замовників — компанії не лише в Україні, але й за кордоном.

Раніше ми розповідали про те, що український виробник меблів створив застосунокУкраїнський виробник меблів створив AR-застосунок для інтер’єрів, котрий дає змогу планувати розташування меблів в офісі на основі доповненої реальності. За допомогою цього застосунку та доповненої реальності можна спроектувати, яким чином буде розташовано стіл-трансформер виробництва цієї компанії у вашому офісі чи помешканні.