Реклама

Українські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію і готуються до продажів у США

Čytaty latynkoju
Українські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію і готуються до продажів у США

Які програми вже пройшов проект українських жалюзі

Команда вже пройшла програм Singularity (Global Solutions Program під егідою Google, NASA та Університету сингулярності). Менторство та навчання у цій програмі тривало декілька місяців. З України там було усього 2 учасників. По завершенню цієї програми екологічні жалюзі було обрано для участі у hardware-акселераторі HAX. Він є одним із найбільш престижних акселераторів для подібних проектів. Сумарно ця ініціатива профінансувала вже 600 стартапів. Працюють там лише з готовими продуктовими рішеннями. Участь у цій акселерації, за словами засновника проекту, дала змогу визначитися із тим, як масштабувати продукт для різних ринків та очікувань покупців та продавців.

Коли чекати на появу української розробки у світових магазинах

За словами очільника проекту, зараз тривають перемовини із Best Buy, Lowe’s та низкою європейських мереж. Поява української розробки на полицях американських та європейських супермаркетів — процес тривалий та витратний. Для США сертифікація продукту займає до 5 місяців. Поки що розробку сертифіковано в Україні, готується сертифікація у Євросоюзі. Це дасть змогу розпочати там закордонні продажі, запевняє очільник проекту. Виробничі потужності планують також зосередити в Україні. Поки що сонячні фотоелементи випускає та збирає фабрика, яка розташована у Китаї.

Українські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію від HAX і готуються до продажів у США

Раніше ми розповідали про те, як команда SolarGaps зібрала«Сонячні» жалюзі з України зібрали $50 тис на Kickstarter потрібну суму на випуск сонячних жалюзі в рекордному обсязі.