Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Сонячні» жалюзі з України зібрали $50 тис на Kickstarter

«Sonjačni» žaljuzi z Ukraїny zibraly $50 tys na Kickstarter

Українці продовжують підкорювати найпопулярнішу платформу для колективного фінансування стартапів — цього разу успіх продемонстрував проект жалюзі, оснащених фотоелементами, які генерують електроенергію
Ukraїnci prodovžujuť pidkorjuvaty najpopuljarnišu platformu dlja kolektyvnogo finansuvannja startapiv — ćogo razu uspih prodemonstruvav proekt žaljuzi, osnaščenyh fotoelementamy, jaki generujuť elektroenergiju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основні переваги українського стартапу SolarGaps — мобільність,  бюджетність та невисока вартість ґаджету (від $249 за попереднє замовлення). Ви маєте можливість не лише заощадити, але й заробити на використанні жалюзі із фотоелементами. Що це за винахід. Українець Євгеній Ерік створив жалюзі, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. Власники — ті, хто зробив попереднє замовлення на Kickstarter та підтримав своїм внеском кампанію на цій платформі колективного фінансування — отримають свій ґаджет у грудні 2017 року. Розробка вже отримала схвальні оцінки у блогосфері навіть на етапі попереднього замовлення. Скільки енергії генерують жалюзі. Після встановлення на вікнах кожен квадратний метр поверхні цих жалюзі генерує до 100W електроенергії. Надлишкову енергію можна або накопичувати у акумуляторних батареях для подальшого використання, або продавати компаніям з енергопостачання за спеціальним зеленим тарифом. Детальніше про SolarGaps читайте у нашому окремому матеріалі.

Основні переваги українського стартапу SolarGaps — мобільність,  бюджетність та невисока вартість ґаджету (від $249 за попереднє замовлення). Ви маєте можливість не лише заощадити, але й заробити на використанні жалюзі із фотоелементами.

Що це за винахід

Українець Євгеній Ерік створив жалюзі, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. Власники — ті, хто зробив попереднє замовлення на Kickstarter та підтримав своїм внеском кампанію на цій платформі колективного фінансування — отримають свій ґаджет у грудні 2017 року. Розробка вже отримала схвальні оцінки у блогосфері навіть на етапі попереднього замовлення.

Скільки енергії генерують жалюзі

Після встановлення на вікнах кожен квадратний метр поверхні цих жалюзі генерує до 100W електроенергії. Надлишкову енергію можна або накопичувати у акумуляторних батареях для подальшого використання, або продавати компаніям з енергопостачання за спеціальним «зеленим» тарифом.

Детальніше про SolarGaps читайте у нашому окремому матеріалі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: