Один із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн

Čytaty latynkoju
Один із найстаріших блогів у сфері нових медіа продано за $50 млн

Що варто знати про цю угоду

Онлайн-видання Mashable дало згоду про продаж видавцеві Зіффу Девісу (Ziff Davis) за $50 млн. Про таку суму повідомили джерела The Wall Street Journal. 2016 року орієнтовна оцінка вартості блогу складала $250 млн за версією WSJ. В той же час Pitchbook оцінював вартість цього ресурсу в $200 млн.

Головне про видання Mashable

Mashable здобув популярність і став один із ранніх прикладів прибуткових нових медіа практично одразу після свого запуску у 2005 році. Стиль «вірусного» контенту, текстів та відео, який відрізняв його від інших тогочасних сайтів, досить швидко став стандартом для сучасних блогів та ЗМІ, що працюють в сегменті інфотейменту. Додатковим стимулом популярності стала повсюдна інтеграція сайту із інструментами поширення контенту від Facebook та Twitter. Ними було просто користуватися та легко вимірювати кліки та охоплення завдяки вбудованим сервісам статистики.

Проте з часом ресурс почав переживати не найкращі часи, і 2016-го зосередився на підготовці та випускові відеоконтенту, скоротивши кількість працівників, які писали тексти. Пошуки фінансування влітку 2017-го результатів не дали.

Покупець, найвідомішим виданням у портфелі якого є PC Magazine, вже давно шукав потужний цифровий бренд, який можна було би придбати, аби підсилити свою медіаімперію. У 2016 році компанія з 90-літньою історією намагалася придбати Gawker Media за $90 млн, проте тоді програла цю можливість Univision.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що видання Vogue в Україні змінюєVogue в Україні «заговорив» українською мовою мову випуску і виходитиме українською в онлайн-форматі.