В Україні онлайн-ринок доставлення їжі виріс до $97 млн

Čytaty latynkoju
В Україні онлайн-ринок доставлення їжі виріс до $97 млн

Сервіс доставлення EDA.UA охоплює більше половини ринку

Абсолютним лідером українського ринку є сервіс EDA.UA, який доставляє їжу з більш ніж 1500 ресторанів в 28 населених пунктах. На цей агрегатор припадає 65% онлайн-замовлень готових страв.

У червні CIG, що володіє контрольним пакетом акцій EDA.UA, оголосила про входження сервісу в Foodout Group, балтійської компанію, якій належать аналогічні послуги в Литві, Латвії, Естонії та Ірані (готується запуск в Білорусі).

За оцінками аналітиків CIG, послугами замовлення їжі користуються 60 млн жителів Європи, а об’єм ринку вже сягнув $7 млрд. Лідерство на європейському ринку з 40%-ю часткою утримує міжнародний сервіс Just Eat. У 2016 році його виручка становила $495 млн, а ринкова капіталізація — близько $5,3 млрд.

Аналітики вважають, що пострадянські країни, в тому числі Україна, мають величезний потенціал для розвитку онлайн-ринку доставлення їжі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український сервіс доставлення їжі планує запускУкраїнський сервіс доставлення їжі запустить чат-боти для клієнтів чат-ботів.