fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український сервіс доставлення їжі запустить чат-боти для клієнтів

Ukraїnśkyj servis dostavlennja їži zapustyť čat-boty dlja klijentiv
Український сервіс доставлення їжі Eda.ua, котрий із червня 2017 року входить до балтійської групи Foodout Group, готує запуск ботів в чатах. Чат-боти допоможуть працювати з клієнтами в таких месенджерах, як Viber, Telegram та Facebook Messenger
Ukraїnśkyj servis dostavlennja їži Eda.ua, kotryj iz červnja 2017 roku vhodyť do baltijśkoї grupy Foodout Group, gotuje zapusk botiv v čatah. Čat-boty dopomožuť pracjuvaty z klijentamy v takyh mesendžerah, jak Viber, Telegram ta Facebook Messenger
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Навіщо компанії чат-боти. Чат-боти — популярний інструмент комунікації серед користувачів соціальних мереж та онлайн-сервісів. Український сервіс доставлення їжі планує скористатися цим інструментом для змін у послугах, які він надає. Серед ключових цілей — скорочення частки замовлень через кол-центри з 10% до 5%. Найпростішою в плані інтеграції CEO проекту Євгеній Казанцев називає Telegram. Проте найпопулярнішими серед користувачів, за його словами, є Viber та месенджер від Facebook. Як каже CEO Eda.ua, впровадження чат-ботів також дозволить упоратися із потребою розширення штату при збереженні запланованого на 2017 рік зростання бізнесу втричі. І це — ще не всі завдання, які можна оптимізувати подібним чином, наголошує він. Зараз компанія використовує кол-центр із 30 людей, що працює цілодобово. У виконанні замовлень та обробці заявок є учасниками кур’єр та оператор. Для мінімізації впливу людського чинника компанія має намір перекласти приймання заяв від клієнтів на чат-ботів. За півроку чисельність заявок через кол-центр має скоротитися на 5%, кажуть у компанії. Що варто знати про Eda.ua. Читатйте також: Їжа інтернетом — реалії онлайн-продажу в українських FMCG-мережах. Вже три роки поспіль цей сервіс доставлення їжі демонструє позитивну динаміку бізнесу. Всі стратегічні кроки ретельно прораховуються, а для зростання клієнтської бази залучають нові технології. Наразі компанія виходить на ринок доставки замовленої їжі у Білорусі.
Реклама 👇 Замовити

Навіщо компанії чат-боти

Чат-боти — популярний інструмент комунікації серед користувачів соціальних мереж та онлайн-сервісів. Український сервіс доставлення їжі планує скористатися цим інструментом для змін у послугах, які він надає. Серед ключових цілей — скорочення частки замовлень через кол-центри з 10% до 5%. Найпростішою в плані інтеграції CEO проекту Євгеній Казанцев називає Telegram. Проте найпопулярнішими серед користувачів, за його словами, є Viber та месенджер від Facebook. Як каже CEO Eda.ua, впровадження чат-ботів також дозволить упоратися із потребою розширення штату при збереженні запланованого на 2017 рік зростання бізнесу втричі. І це — ще не всі завдання, які можна оптимізувати подібним чином, наголошує він.

Зараз компанія використовує кол-центр із 30 людей, що працює цілодобово. У виконанні замовлень та обробці заявок є учасниками кур’єр та оператор. Для мінімізації впливу «людського чинника» компанія має намір перекласти приймання заяв від клієнтів на чат-ботів. За півроку чисельність заявок через кол-центр має скоротитися на 5%, кажуть у компанії.

Що варто знати про Eda.ua

Читайте також: Їжа інтернетом — реалії онлайн-продажу в українських FMCG-мережах

Вже три роки поспіль цей сервіс доставлення їжі демонструє позитивну динаміку бізнесу. Всі стратегічні кроки ретельно прораховуються, а для зростання клієнтської бази залучають нові технології. Наразі компанія виходить на ринок доставки замовленої їжі у Білорусі.

Джерело: Retailers.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: