Киянам пропонують позбутися засклених балконів

Čytaty latynkoju
Киянам пропонують позбутися засклених балконів

В чому суть пропозиції

Авторка петиції пропонує заборонити встановлення засклених балконів на фасадах історичних та архітектурних пам’яток та встановити процедуру контролю з боку міської влади Києва за тим, як власники квартир модифікують фасади будівель, де проживають чи орендують житлові та офісні приміщення.

Наголошується, що самовільна забудова та засилля балконів, терас, супутникових антен, кондиціонерів та несанкціонованих рекламних вивісок, «розтяжек» та «козирків» негативно відбивається на зовнішньому виглядові Києва та сприйнятті довколишнього середовища туристами та гостями української столиці.

Як пропонують контролювати зміну фасадів

Активісти бачать розв’язання проблеми у запровадженні дозвільних процедур та обов’язковому укладанні проектів та дозвільних документів на будь-які подібні роботи, що призводять до зміни фасадів. А пам’ятки архітектури та будівлі історичного значення взагалі мають бути виключені з переліку будівель, де можна встановлювати балкони з «вагонкою» та білими вікнами з металопластику. Підтримати петицію до КМДА можна за посиланням.

Раніше ми повідомляли, що мер Києва пообіцяв каратиІсторичні будинки у Києві підтримають коштом інвесторів гривнею орендарів історичних будівель, які допускають занепад та руйнування подібних об’єктів в українській столиці.