fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Історичні будинки у Києві підтримають коштом інвесторів

Istoryčni budynky u Kyjevi pidtrymajuť koštom investoriv
У Києві недобросовісних орендарів та власників історичних будівель змусять відновлювати їх власним коштом за умов, що будівля є занедбаною чи значно модифікована із порушенням правил експлуатації. Про це заявив очільник української столиці Віталій Кличко
U Kyjevi nedobrosovisnyh orendariv ta vlasnykiv istoryčnyh budiveľ zmusjať vidnovljuvaty їh vlasnym koštom za umov, ščo budivlja je zanedbanoju čy značno modyfikovana iz porušennjam pravyl ekspluataciї. Pro ce zajavyv očiľnyk ukraїnśkoї stolyci Vitalij Klyčko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягатимуть зміни і до чого тут будинки. Влада міста розробляє план, згідно з яким недобросовісних інвесторів змусять вкладати кошти у збереження історичних будівель. Альтернативою такому інвестуванню стане втрата права власності та повернення будівель під контроль міської влади. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу Прямий. Очільник Києва наголосив, що, наприклад, американці дуже цінують будинки, яким понад 100 років, і вважають їх цінними. У Києві ж є випадки, коли занедбаними стають споруди із віком у 200-300 років — лише через те, що інвестор не вкладає у них кошти на відновлення, хоча й є власником такого будинку. Чим викликані подібні кроки. За словами мера Києва, у 1990-ті роки безвідповідальні підприємці стали приватними власниками історичних будівель. Без належного інвестування у підтримку зовнішнього вигляду та капремонти ці будівлі почали руйнуватися. Зараз київська влада розглядає варіанти повернення споруд, що є пам’ятками архітектури, у муніципальну власність. Міський голова звернувся до власників історичних пам’яток та закликав їх дотримуватися закону та дбати про будівлі, інакше місто поверне будівлі назад у власність громади. Адже ключовим завданням є порятунок історично значущих будівель. Раніше стало відомо, що у Києві пропонують нову концепцію розташування та дизайну кіосків й інших малих архітектурних форм.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягатимуть зміни і до чого тут будинки

Влада міста розробляє план, згідно з яким недобросовісних інвесторів змусять вкладати кошти у збереження історичних будівель. Альтернативою такому інвестуванню стане втрата права власності та повернення будівель під контроль міської влади. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Прямий». Очільник Києва наголосив, що, наприклад, американці дуже цінують будинки, яким понад 100 років, і вважають їх цінними. У Києві ж є випадки, коли занедбаними стають споруди із віком у 200-300 років — лише через те, що інвестор не вкладає у них кошти на відновлення, хоча й є власником такого будинку.

Чим викликані подібні кроки

За словами мера Києва, у 1990-ті роки безвідповідальні підприємці стали приватними власниками історичних будівель. Без належного інвестування у підтримку зовнішнього вигляду та капремонти ці будівлі почали руйнуватися. Зараз київська влада розглядає варіанти повернення споруд, що є пам’ятками архітектури, у муніципальну власність. Міський голова звернувся до власників історичних пам’яток та закликав їх дотримуватися закону та дбати про будівлі, інакше місто поверне будівлі назад у власність громади. Адже ключовим завданням є порятунок історично значущих будівель.

Раніше стало відомо, що у Києві пропонуютьІсторичні будинки у Києві підтримають коштом інвесторів 1Міська влада у Києві пропонує нову концепцію МАФ нову концепцію розташування та дизайну кіосків й інших малих архітектурних форм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: