У Києві запровадили SMS-оповіщення

Čytaty latynkoju
У Києві запровадили SMS-оповіщення

Систему оповіщення презентували в рамках Форуму Kyiv Smart City 2017. Кияни будуть отримувати текстові повідомлення у форматі SMS про надзвичайні ситуації чи події у місті, аби мати змогу завчасно планувати свій маршрут.

Що відомо про систему SMS-оповіщення

Ідея впровадження такої системи виникла ще в жовтні 2015 року — тоді в мерії столиці розповіли про тестування системи SMS-оповіщень. За рік, в жовтні 2016-го, український уряд схвалив старт проекту. Наразі відомо, що систему впроваджена КМДА у співробітництві з оператором «Київстар», її технічний супровід забезпечують Департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство «Інформатика».

Раніше ми повідомляли вам про наміри запускуВ Україні запускається аналог Amber Alert українського аналогу AMBER Alert. AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року. Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити.