fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускається аналог Amber Alert

V Ukraїni zapuskajeťsja analog Amber Alert
Спільний проект Київстар і Національної поліції України «Пошук дітей», покликаний допомагати знаходити зниклих дітей. За допомогою послуги, в разі зникнення дитини, поліція відправляє запит з її прикметами, а Київстар розсилає SMS-повідомлення тим клієнтам, які знаходилися в місці, де дитину бачили востаннє
Spiľnyj proekt Kyїvstar i Nacionaľnoї policiї Ukraїny «Pošuk ditej», poklykanyj dopomagaty znahodyty znyklyh ditej. Za dopomogoju poslugy, v razi znyknennja dytyny, policija vidpravljaje zapyt z її prykmetamy, a Kyїvstar rozsylaje SMS-povidomlennja tym klijentam, jaki znahodylysja v misci, de dytynu bačyly vostannje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повідомити інформацію, важливу для пошуку дітей можливо і перебуваючи за межами України. Це можна зробити, звязавшись з поліцією через інтернет будь-яким доступним способом. На часі дізнатися більше про роль цього сервісу та ймовірні способи його використання. В чому суть послуги Amber Alert та аналогічних сервісів. AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року. Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити. Умови надання послуги в Україні. доступна всім абонентам Київстар; на період тестування інформування буде проводитися для абонентів міста Києва; підключається абонентам автоматично; підключити, відключити або перевірити статус послуги можна за номером 477*102. Плати за підключення та використання послуги, а також дзвінки на 102  та 477*102 немає. З більш детальною інформацією стосовно зниклих дітей по Україні ви можете ознайомитися за посиланням. Нагадаємо, що Київстар повідомляє про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити новий телеком стандарт у низці міст до кінця 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Повідомити інформацію, важливу для пошуку дітей можливо і перебуваючи за межами України. Це можна зробити, зв’язавшись з поліцією через інтернет будь-яким доступним способом. На часі дізнатися більше про роль цього сервісу та ймовірні способи його використання.

В чому суть послуги Amber Alert та аналогічних сервісів

AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року.

Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити.

Умови надання послуги в Україні

  • доступна всім абонентам «Київстар»;
  • на період тестування інформування буде проводитися для абонентів міста Києва;
  • підключається абонентам автоматично;
  • підключити, відключити або перевірити статус послуги можна за номером 477*102.

Плати за підключення та використання послуги, а також дзвінки на 102  та 477*102 немає. З більш детальною інформацією стосовно зниклих дітей по Україні ви можете ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що «Київстар» повідомляєВ Україні запускається аналог Amber Alert 14G в Україні прийде швидше із частотою 1800 МГц про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити новий телеком стандарт у низці міст до кінця 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: