1 млн на добу — у ДФС розповіли про роботу з електронною звітністю

Čytaty latynkoju
1 млн на добу — у ДФС розповіли про роботу з електронною звітністю

Які ключові показники роботи ДФС з електронними звітами

У середньому за добу ДФС приймає та опрацьовує в електронному вигляді понад 1 млн електронних документів, за 1 сек — близько 50-100 документів. Найбільше навантаження на електронні сервіси «фіскалів» припадає в дні граничних термінів подання звітності. Одним з першочергових завдань для Держслужби є розвиток електронного кабінету платника податків.

Чи популярні електронні податкові та звітні послуги у наших співгромадян

Станом на 26 жовтня 2017 року сервісами відкритої та приватної частини Електронного кабінету платника податків скористалися понад 9,3 млн осіб. При цьомубуло зафіксовано близько 20 тис одночасних сесій користувачів (в дні граничних термінів подання звітності та/або реєстрації податкових накладних).

Постійними користувачами приватної частини Електронного кабінету платника є 220 тис юридичних осіб та понад 350 тис фізичних осіб-підприємців. Кількість громадян, які користуються приватною частиною, постійно зростає та складає близько 150 тис українців.

Станом на кінець жовтня поточного року через Електронний кабінет подано 3+ млн різного типу документів, не враховуючи податкові та акцизні накладні. Відомство і надалі обіцяє працювати над удосконаленням електронного документообігу.

Раніше ми вам розповідали про те, що в Україні розроблено та запущено електронну форму звітності для рибних господарствВ Україні розробили електронну систему звітності про вилов риби.