Міносвіти України отримало нову айдентику та дизайн

Čytaty latynkoju
Міносвіти України отримало нову айдентику та дизайн

В чому відмінності від старої стилістики

Новий стиль має легко адаптуватись до будь-яких контекстів, наголошують у Міносвіти. За його допомогою мають бути оформлені соціальні мережі, сайт, офіційні документи та рекламні кампанії. Серед цільових груп є як дорослі люди (освітяни, вчені, батьки), так і молодь (школярі, студенти, молоді фахівці).

Фірмовий шрифт та шрифтову частину логотипу розробив український дизайнер Кирило Ткачов. Дизайн передбачає нові стандарти комунікації як всередині міністерства, так i з партнерами та стейкхолдерами, а також розробку сувенірної та презентаційної продукції відомства.

Як характеризують проект для Міносвіти його автори

За словами дизайнера Кирила Ткачова, дизайн для Міносвіти він розглядав як спосіб спілкування, візуалізації цілей та завдань, створення привабливого зовнішнього вигляду. Він наголошує на тому, що використання скрізь і для всіх структур уніфікованого державного герба призводить до виникнення безликості цих структур. А в той же час кожне міністерство та відомство має свій ряд завдань та посилів, власну структуру та історію. Тому кожна структура потребує індивідуального образу.

Міносвіти України отримало нову айдентикуМіносвіти України отримало нову айдентикуМіносвіти України отримало нову айдентику

Окрім Ткачова, над проектом також працювали Олександр Трегуб та Дмитро Буланов. Логотип та шрифтові набори різними мовами були намальовані окремо саме для цієї нової айдентики міністерства. Нагадаємо, днями ми показали вам проект молодого харківського дизайнераЯк 20-річний дизайнер вразив соцмережі айдентикою для міністерств, який запропонував логотипи міністерств та відомств в Україні.