«Громадське» створило документальне VR-кіно

Čytaty latynkoju
«Громадське» створило документальне VR-кіно

Серію документальних фільмів «Рани 360 °» у форматі VR «Громадське» створило спільно з відомим американським фотографом і документалістом Йосипом Сивеньким.

Що відомо про VR-проект

Оскільки VR-технологія дає відчуття майже повної присутності поруч з героєм, у глядачів є можливість «побувати» в палаті пораненого Романа Кубишкіна, майже втратив ліву половину мозку, побачити, які успіхи в спорті робить Сергій Романовський, якому ампутували праву ногу, і відчути силу духу Вадима Ушакова, який через біль намагається знову ходити і говорити після поранення. Прем’єра фільмів відбулася на IТ-конференції SE2017.

Раніше ми розповідали вам про кліпи, які знімали17 відеокліпів світових музикантів, знятих в Україні в Україні. Серед цих відеоробіт — кліп гурту Coldplay. Минулорічної весни тільки лінивий меломан в Україні (та за її межами) не говорив про цей відеокліп. Зйомки відбувалися в двох містах: Києві та Лос-Анджелесі. Кліп отримав безліч схвальних відгуків від музичних критиків, а сам вокаліст гурту Кріс Мартін назвав його найкращим кліпом, який він коли-небудь бачив. Влітку того ж року відеоробота стала переможцем у номінації «Найкращі спецефекти» за версією MTV Video Music Award.