Лого Євробачення-2017 принесло Україні світову нагороду

Čytaty latynkoju
Лого Євробачення-2017 принесло Україні світову нагороду

На церемонії нагородження у Берліні вручили п’ять нагрод Red Dot Grand Prix – одну з них заслужив тандем українських рекламників. Айдентику Євробачення-2017 з «намистом» створила українска агенція Banda Agency та дизайн-студія Republique. 

Про конкурс Red Dot Award

Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну. Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатні досягнення у дизайні. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну. Номінація проводиться у 3-х категоріях:

  • Промисловий дизайн;
  • Комунікаційний дизайн;
  • Концептуальний дизайн.

Друга поспіль нагорода для Banda Agency

Нагадаємо, що ребрендингРебрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award. Автором нового логотипу ВДНГ також стало рекламне агентство Banda Agency. Рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території комплексу, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.